Аварія!

ІНТЕРНЕТ ВІДНОВЛЕНО!

Шановні абоненти! Сьогодні вранці сталася аварія на «центральному вузлі», наші спеціалісти вже працюють над усуненням неполадок. Звʼязок відновимо в найближчий час. Приносимо вибачення за незручності, та дякуємо за розуміння.

Аварія!

РЕМОНТНІ РОБОТИ ЗАВЕРШЕНО! Шановні Абоненти! Сьогодні о 01:00 г. сталася аварія на «центральному вузлі», вийшов з ладу центральний сервер, на даний час Інтернет  працює з перебоями. Проводимо ремонт.

Увага пошкоджено магістраль!

В селі Великий Ключів по в. Богуна, водій вантажного автомобіля не впоравшись з керуванням, збив електроопору, тим самим пошкодив магістральний кабель. Внаслідок цього зник зв»язок в с. Малий Ключів. Ведуться ремонтні роботи.

Негода!

Шановні абоненти! Через підтоплення є пошкодження та обриви магістрального кабелю. Ми працюємо над усуненням наслідків негоди. Просимо усіх поставитися з розумінням до ситуації. Робимо все можливе.

Шановні абоненти!

Сьогодні о 08:10 год. (вранці) вийшов з ладу наш генератор, тому були  перебої з зв’язком.  Станом на зараз роботу відновлено, генератор відремонтований. Приносимо вибачення за незручності. Дякуємо за розуміння.

Увага!

Шановні абоненти, сьогодні з 18.00  до 20.00 год. та завтра з 06.00 до 09.00 год. буде проводитися неплановий ремонт електроустаткування. Можливі перебої з зв’язком. Приносимо вибачення за незручності. Дякуємо за розуміння.

Зв’язок відновлено. Ми працюємо!

Шановні абоненти!

На «Центральному вузлі» сталася АВАРІЯ. Ведуться ремонтні роботи, найблищим часом зв’язок буде відновлено. Приносимо вибачення за незручності.

Оплата послуг!

Шановні абоненти.
❗️ Оплачуйте будь ласка за послуги доступу до мережі Інтернет та телебачення по назві, на торгову марку «VILAN». На розрахунковий рахунок IBAN — послуги НЕ ОПЛАЧУВАТИ. Дякуємо за розуміння!

Працюємо!

Шановні абоненти!
😞 У зв’язку з останніми обстрілами енергетичної інфраструктури України, покриття нашої мережі не оминула доля блекауту.
💡 VILAN докладає усіх зусиль для надання безперебійного інтернет з’єднання. Зараз дуже багато сфер нашого життя залежить від електроенергії і наше обладнання теж. Уся наша команда задіяна в усуненні наслідків вимкнення світла.
⚡️ В робочий час з 10.00 по 18.00 ми надаємо зв’язок, навіть при умові відключеного світла. Наше обладнання працює від генераторів. Після робочого часу, обладнання ще якийсь час працює від акумуляторів.
Дякуємо за розуміння! Тримаємось! 🙏

ТЕХНІЧНІ РЕМОНТНІ РОБОТИ

Шановні абоненти! 26.10.2022  з 00,00 по 05,00 год. будуть проводитися ремонтні роботи. Можливі перебої в роботі Інтернет. Приносимо вибачення за незручності.