Тарифи GEPON нові

Акція

Тарифи Wi-Fi

Загальні положення:

  • Зазначена швидкість доступу у тарифних планах відповідає швидкості в порту, та швидкості доставки інформації до абонента від найближчого граничного вузла провайдера. Заявлені значення швидкостей доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими. Фактична швидкість доступу до інтернет-ресурсів може відрізнятися і залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і можливостей обладнання чи налаштування програмного забезпечення абонента.
  • Абонентська плата — фіксований платіж, що нараховується у перший день активації тарифного плану, незалежно від факту користування послугою, а в подальшому 1-го числа кожного місяця.
  • Тарифні плани розраховані на особисте користування, передбачають використання послуги для власних потреб без права перепродажу чи передачі третім особам.
  • Тарифні плани розраховані для кінцевого особистого користування з підключенням одного комп’ютера. У випадку надмірного та нерівномірного використання ресурсів — як навмисного, так і, не навмисного (наприклад, в результаті вірусних атак, програм-троянів або у випадку професійного використання мережі з метою отримання прибутку, розміщення у себе веб-ресурсів, FTP-серверів, сідбоксів, тощо) заявлені параметри якості не гарантуються.
  • Заміна тарифного плану  — безкоштовно.
  • Заміна тарифного плану відбувається з 1 числа наступного місяця.
  • Вартість заміни реальної IP адреси — 50 грн.
  • Вартість виклику спеціаліста становить від 150 грн. Звертаємо увагу, що наші спеціалісти проводять роботи лише з налаштування обладнання, що пов’язане з роботою мережі Інтернет. Для встановлення програмного забезпечення і ремонту комп’ютерів звертайтесь у спеціалізовані сервісні центри. Спеціаліст компанії не несе ніякої відповідальності за працездатність Вашого ПЗ (Програмне Забезпечення — це будь-яка ОС, наприклад Windows, антивіруси, файрволи, браузери, системні компоненти і т.д.). У разі відсутності можливості зробити ці налаштування, з причини повної або часткової непрацездатності Системи клієнта фахівець зобов`язаний продемонструвати працездатність підключення та ПЗ на іншій Системі, наприклад, завідомо справному ноутбуці фахівця. Фахівець може дати Клієнту рекомендації щодо усунення помилок в роботі Системи, але це не означає, що він автоматично зобов’язаний зайнятися усуненням проблем в роботі Системи Клієнта. Провайдер не зобов’язаний і не може гарантувати безвідмовну і правильну роботу клієнтського ПЗ.